Współpraca

Jeżeli tu trafiłeś, to zapewne interesuje Cię jakaś forma współpracy. Znajdziesz tu krótkie opisy przykładowych działań, które możemy razem zrealizować. Jednak pamiętaj, że jestem otwarty na innego rodzaju projekty, które nie zostały ujęte poniżej.

Dbam o to by projekty, w których biorę udział były satysfakcjonujące zarówno dla współpracowników, interesujące dla odbiorców oraz, co najważniejsze, były zgodne z moimi przekonaniami.

Warunki współpracy są zawsze jasno określone i oznaczone, tak by odbiorca wiedział kto jest inicjatorem, sponsorem lub partnerem danego projektu.

Rodzaj współpracy Artystyczna Koncertowa Blogowa

Dotychczas współpracowałem między innymi z:
Miasto OgrodówNapraw Sobie Miasto  231dfaeFundacja Otwarty Kod KulturyPro HelvetiaWydawnictwo FA-art   Wydaje.pl


foto. Anastazja Hadyna

foto. Anastazja Hadyna

Współpraca artystyczna

Na swoim koncie mam dużą liczbę autorskich projektów artystycznych, jednak chętnie włączam się do realizacji działań innych podmiotów, zarówno komercyjnych, kulturalnych jak i charytatywnych.
Moje pomysły na współpracę:

– Przygotowanie specjalnego materiału muzycznego. Może to być muzyka do filmu, spektaklu, utwór z okazji ważnej rocznicy, jak i gadżet dla klientów firmy.

– Realizacja muzyki do spotu, dżingla lub do innej formy reklamowej. Poczytaj o wybranych realizacjach.

– Przeprowadzenie warsztatów muzycznych oraz przygotowanie wspólnego nagrania muzycznego z uczestnikami. Poczytaj o przeprowadzonych warsztatach.

– Realizacja remixu. Posłuchaj przykładowych remixów.

Kontakt panstian@gmail.com


fanta

Współpraca koncertowa

Występuję zarówno na tradycyjnych koncertach klubowych, jak i podczas wernisaży w galeriach artystycznych czy spotkań autorskich. Przywiązuję mocną rolę do tego, aby każdy z moich występów był inny. Podczas koncertów prezentuję materiał z autorskich płyt, jednak z dużą dawką improwizacji.

Koncert solowy (elektronika i wokal).
Pobierz rider.

Podkład muzyczny do wernisażu, gali, premiery, filmu niemego, mappingu przestrzennego lub innego wydarzenia kulturalnego.
Pobierz rider.

– Improwizowany koncert z innymi muzykami/artystami. Posłuchaj przykładowych występów.

Dotychczas zagrałem między innymi podczas: festiwalu Sziget 2012 na Węgrzech, Bunte Republik Neustadt w Niemczech, Innego Grania w Chorzowie, AlterFestu w Mysłowicach, festiwalu Conrada w Krakowie, festiwalu wRacku w Raciborzu, akcji Po_Czytaj! w Częstochowie, spotkań z liberaturą w Bydgoszczy, gry miejskiej Zrywka w Częstochowie, Nocy Muzeów w CK Zamek we Wrocławiu, wernisażu Andrzeja Sobiepana w galerii MD_S we Wrocławiu, elektroFazy w Katowicach, Jamu Poetyckiego we Warszawie, spotkań „Kawa i czasopisma” we Warszawie, Przystanku Kosmos w kinie Kosmos w Katowicach, imprezie urodzinowej chorzowskiego ZOO oraz na wielu scenach klubowych w Polsce.

Kontakt panstian@gmail.com


blog

Współpraca blogowa

Moja strona internetowa jest rozwijana od 2004 roku, a od 2014 roku funkcjonuje na zasadzie bloga, gdzie poruszam tematykę kulturalną, a także społeczną z nastawieniem na problematykę życia w dużym mieście.

– Sponsoring cyklu artykułów – stworzenie serii artykułów, niekoniecznie związanych tematycznie ze sponsorem, ale wpisujących się w styl marki.

– Relacja z wydarzenia, wywiad i inna forma artykułu sponsorowanego – wpis poświęcony tematyce zasugerowanej przez sponsora, jednak z własną opinią.

– Współpraca niestandardowa – przeprowadzenie kampanii reklamowej łączącej różne media.

Napisz i zapytaj o statystyki oraz terminy współpracy.

Kontakt panstian@gmail.com