Walka z białaczką (gość: Joanna Świdrak) #TerazTo 28

12 marca 2018
#TerazTo

Kiedy słyszymy o przeszczepach szpiku, w naszej głowie szybko pojawia się wizja jakiegoś strasznego bólu, a co za tym idzie – strach. To wszystko jest bardziej w naszej głowie, a większy strach może czuć osoba, która jest chora, a nie dawca. O tym jak wygląda cały proces bycia dawcą, ale także o samej białaczce, rozmawiam z Joanną Świdrak. Wokalistką, studentką, wolontariuszką fundacji DKMS, ale też – a może przede wszystkim – weteranką walki z białaczką.

#TerazTo 28

Kiedy słyszymy o przeszczepie szpiku to w naszej głowie szybko pojawia się wizja jakiegoś strasznego bólu, a co za tym idzie – strach. To wszystko jest bardziej w naszej głowie, a większy strach może czuć osoba, która jest chora, a nie dawca. O tym jak wygląda cały proces bycia dawcą, ale także o samej białaczce, rozmawiam z Asia Świdrak. Wokalistką, studentką, wolontariuszką Fundacja DKMS, ale też – a może przede wszystkim – weteranką walki z białaczką

Więcej informacji i wersja do słuchania ➡️ http://sebastianpyplacz.pl/walka-z-bialaczka-gosc-joanna-swidrak-terazto-28/

Opublikowany przez TerazTo na 12 marca 2018

Zostań dawcą komórek macierzystych!

Program #TerazTo jest dostępny w formie audio. Podcast można subskrybować na iTunes, poprzez kanał RSS lub po prostu pobrać plik MP3.

Podobało się? Podaj dalej
»