Przemyślane nasadzenia (gość: Aleksandra Zienkiewicz) #TerazTo 23

9 stycznia 2018
#TerazTo

Słowem roku 2017 według kapituły konkursu zorganizowanego przez Uniwersytet Warszawski została puszcza. Jednak dziś nie tyle o puszczy, ale terenach zielonych, które są nam bliższe, jeżeli mieszkamy w miastach. Moim gościem jest Aleksandra Zienkiewicz ze stowarzyszenia MiastoDrzew, a rozmawiamy o tym jak chronić drzewa w mieście i czy każda wycinka jest zła.

#TerazTo 23

Słowem roku 2017 według kapituły konkursu zorganizowanego przez Uniwersytet Warszawski została puszcza. Jednak dziś nie tyle o puszczy, ale terenach zielonych, które są nam bliższe, jeżeli mieszkamy w miastach. Moim gościem jest Aleksandra Zienkiewicz ze stowarzyszenia MiastoDrzew (STOP wycince drzew we Wrocławiu), a rozmawiamy o tym jak chronić drzewa w mieście i czy każda wycinka jest zła.

🎧 Wersja audio i więcej informacji ➡️ http://sebastianpyplacz.pl/przemyslane-nasadzenia-gosc-aleksandra-zienkiewicz-terazto-23/

Opublikowany przez TerazTo na 9 stycznia 2018

Program #TerazTo jest dostępny także w formie audio. Podcast można subskrybować na iTunes, poprzez kanał RSS lub po prostu pobrać plik MP3.


Podziękowania dla BWA Studio z Wrocławia za użyczenie przestrzeni galerii.

Odcinek podcastu zrealizowany został przy współpracy ze stowarzyszeniem BoMiasto.

Wsparto środkami Funduszu Małych Grantów EKO-UNII

Podobało się? Podaj dalej
»