Misie w gospodarce (gość: Jacek Woźnikowski) #TerazTo 15

1 października 2017
#TerazTo

Wielu – jeżeli nie wszyscy – polityków oraz ekonomistów mówi, że małe i średnie przedsiębiorstwa to najważniejsza część polskiej gospodarki. Dlaczego te tak zwane „misie” są tak ważne, jak wygląda ich współpraca z zagranicznymi podmiotami oraz na pomoc jakich instytucji mogą liczyć? Odpowiedzi znajdziecie w programie #TerazTo.

W piętnastym odcinku #TerazTo moim gościem​ jest Jacek Woźnikowski​, członek rady programowej Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw​ i Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach​.

#TerazTo 15

Wielu – jeżeli nie wszyscy – polityków oraz ekonomistów mówi, że małe i średnie przedsiębiorstwa to najważniejsza część polskiej gospodarki. Dlaczego te tak zwane "misie" są tak ważne, jak wygląda ich współpraca z zagranicznymi podmiotami oraz na pomoc jakich instytucji mogą liczyć? Odpowiedzi znajdziecie w programie #TerazTo.

W piętnastym odcinku #TerazTo gościem Sebastian Pypłacz jest Jacek Woźnikowski, członek rady programowej Europejski Kongres MŚP i Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej w Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Więcej informacji i wersja do słuchania ➡️ http://sebastianpyplacz.pl/misie-w-gospodarce-gosc-jacek-woznikowski-terazto-15

Opublikowany przez TerazTo na 1 października 2017

Program #TerazTo jest dostępny także w formie audio. Podcast można subskrybować na iTunes, poprzez kanał RSS lub po prostu pobrać plik MP3.

Podobało się? Podaj dalej
»