Bajki są po to, żeby coś sobie wyjaśnić (gość: Eliza Kącka) #TerazTo 19

20 listopada 2017
#TerazTo

Po co i dla kogo pisać bajki? Między innymi o tym rozmawiałem z Elizą Kącką, badaczką literatury, prowadzącą profil Halo? Pani Elizo? na Facebooku, a ostatnio także autorką zbioru bajek Elizje.

Dziewiętnasty odcinek #TerazTo jest pierwszym zrealizowanym z publicznością, a to dzięki uprzejmości katowickiej kawiarni Coffee Ways.

TerazTo 19

Ktoś jeszcze pisze dziś bajki? Jasne! Chociażby Eliza Kącka, która jest gościem Sebastian Pypłacz w 19 odcinku #TerazTo. Eliza zajmuje się badaniem literatury, prowadzeniem profilu Halo? Pani Elizo?, a niedawno wydała zbiór swoich bajek pt. Elizje (Wydawnictwo LOKATOR), a więc okazja do rozmowy jest idealna.

☕️ Odcinek został nagrany z kameralną publicznością w Coffee Ways Katowice – pierwszym dzięki za obecność, a tym drugim za gościnę.

Więcej informacji i wersja do słuchania ➡️ http://sebastianpyplacz.pl/bajki-sa-po-to-zeby-cos-sobie-wyjasnic-gosc-eliza-kacka-terazto-19/

Opublikowany przez TerazTo na 20 listopada 2017

Program #TerazTo jest dostępny także w formie audio. Podcast można subskrybować na iTunes, poprzez kanał RSS lub po prostu pobrać plik MP3.

Podobało się? Podaj dalej
»